Katalog firm

GodsToys.pl

Jeśli zbliża się ważna rocznica lub urodziny znajomych albo bliskich to istotny powód ku temu, aby znaleźć ciekawe i unikatowe prezenty. W naszym sklepie internetowym GodsToys oraz w naszej placówce stacjonarnej w Warszawie na ulicy Wolskiej 84/86 można znaleźć wiele różnorakich przedmiotów i innych gadżetów, które spełnią nawet najbardziej wyszukane gusta. Dużą część naszej oferty zajmują licencjonowane produkty, które ucieszą zwłaszcza osoby będące fanami znanych filmów, komiksów, gier i książek. Wszystkie te produkty są oryginalne, pomysłowe i świetnie sprawdzają się na prezent. Z szerokiej oferty można wybierać ciekawe gadżety oraz figurki postaci z ulubionych uniwersów. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty na licencjach dostępne w naszym sklepie internetowym pochodzą wyłącznie z oficjalnych dystrybucji, a więc nie ma ryzyka związanego z zakupem mało wartościowej podróbki. Zależy nam na tym, aby sprzedawać wyłącznie produkty najwyższej jakości, które spełniają wymagania osób oczekujących oryginalnych, licencjonowanych gadżetów.

GodsToys.pl

Adres
Ulica: Wolska 84/86
Kod Pocztowy: 01-141

Miasto: Warszawa

Telefony: +48 507 504 311

Godziny otwarcia:

poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 - 18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00
sobota NIECZYNNE
niedziela NIECZYNNE

Strona internetowa:

NIP: 9512134576

Komunikaty firm

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami, jakie przedstawiają ogólnopolskie marki

Firmy BPI Real Estate Poland i Revive wybrały projekt pracowni SUD Architekt Polska dla wspólnej inwestycji, która w ramach współpracy

...

28 kwietnia 1998 r. wilk, rozporządzeniem ministra środowiska, został objęty w Polsce ścisłą ochroną. 23 lata po tym sukcesie działań na rzecz dzikiej przyrody, Republika Słowacji także zdecydowała się chronić wilki przez cały rok.

Prace nad ustawą o polskich REIT-ach zostały wznowione. Czy zdaniem deweloperów ten sposób finansowania inwestycji przyczyni się do rozwoju rynku mieszkaniowego? Jakie są plusy i minusy takiego rozwiązania? Czy inne formy finansowania są dla firm bardziej interesujące? Sondę przeprowadził

...

Czadoman to jedna z największych polskich gwiazd muzyki tanecznej. W czasie swojej kariery wylansował mnóstwo hitów, z których najbardziej znanymi są „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Bliźniaczki”, które osiągnęły ogromny sukces i wielomilionowe wyświetlenia.

Jakie rozwiązania wdrażają deweloperzy, by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców na terenie nowych osiedli? Czy wprowadzają zmiany, które sprzyjają ochronie zdrowia w kontekście zagrożenia wirusami? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości dompress.pl.

Nowelizacja prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym zobliguje samorządy do tworzenia cyfrowych danych niezbędnych do planowania i zarządzania gruntami.

Warto wiedzieć...

Sprawdź proponowane artykuły z branży B2B, prowadzenia firmy, inwestycji.

Aby sprawdzić czy dana firma jest aktywnym płatnikiem VAT warto skorzystać z usług stron rządowych. Za ich pośrednictwem będziemy uzyskać wiarygodną i aktualną informację na ten temat na dany dzień. Jak tego dokładnie dokonać?

Od 1 września 2019 w Polsce obowiązuje tak zwana biała lista podatników VAT. Obowiązkiem firmy wynikającym z ustawy jest sprawdzenie czy kontrahent z którym zamierza przeprowadzić transakcję znajduje się na tej liście.

logo.png