Katalog firm

Gatita.pl

W sklepie Gatita.pl od lat zajmujemy się tworzeniem spójnych i atrakcyjnych cenowo oraz wizualnie kolekcji odzieży damskiej. Mając świadomość, jak istotny jest dziś dla nas czas i łatwość robienia zakupów do działalności stacjonarnej dołożyliśmy prężnie rozwijający się sklep internetowy Gatita.pl, oferujący najnowsze perełki od producentów polskich i zagranicznych. Codziennie pracujemy nad tym, by przygotowywane przez nas produkty w pełni odpowiadały na potrzeby współczesnych kobiet. Rozumiemy, że najważniejszą rzeczą jest sprytne połączenie zjawiskowego wyglądu ubrania z jego komfortem noszenia. Wiemy, że wkładając ubranie, nie chcemy się czuć przebrane, a wydobyć z naszej urody to, co najlepsze. Dlatego przykładamy sporą uwagę do tego, by oferować naszym klientkom towar starannie uszyty z dobrej jakości materiałów, a jednocześnie mający dobrą i uczciwą cenę. Aby możliwie jak najbardziej ułatwić Państwu zakupy oferujemy różne metody płatności oraz formy dostawy, dzięki czemu wymarzona sukienka może być u Państwa już następnego dnia.

Gatita.pl

Adres
Ulica: Kilińskiego 1
Kod Pocztowy: 38-100

Miasto: Strzyżów

Strona internetowa:

NIP: 8191616531
REGON: 180581684

Komunikaty firm

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami, jakie przedstawiają ogólnopolskie marki

28 kwietnia 1998 r. wilk, rozporządzeniem ministra środowiska, został objęty w Polsce ścisłą ochroną. 23 lata po tym sukcesie działań na rzecz dzikiej przyrody, Republika Słowacji także zdecydowała się chronić wilki przez cały rok.

Prace nad ustawą o polskich REIT-ach zostały wznowione. Czy zdaniem deweloperów ten sposób finansowania inwestycji przyczyni się do rozwoju rynku mieszkaniowego? Jakie są plusy i minusy takiego rozwiązania? Czy inne formy finansowania są dla firm bardziej interesujące? Sondę przeprowadził

...

Czadoman to jedna z największych polskich gwiazd muzyki tanecznej. W czasie swojej kariery wylansował mnóstwo hitów, z których najbardziej znanymi są „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Bliźniaczki”, które osiągnęły ogromny sukces i wielomilionowe wyświetlenia.

Jakie rozwiązania wdrażają deweloperzy, by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców na terenie nowych osiedli? Czy wprowadzają zmiany, które sprzyjają ochronie zdrowia w kontekście zagrożenia wirusami? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości dompress.pl.

Nowelizacja prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym zobliguje samorządy do tworzenia cyfrowych danych niezbędnych do planowania i zarządzania gruntami.

Światowy lider w branży oświetleniowej Signify (wcześniej Philips Lighting), wprowadził nowy wielofunkcyjny czujnik Philips IoT, który zbiera i dostarcza dane za pośrednictwem systemu oświetlenia Interact Office i integruje się z innymi systemami za pośrednictwem interfejsów API.

Warto wiedzieć...

Sprawdź proponowane artykuły z branży B2B, prowadzenia firmy, inwestycji.

Nie jest wcale łatwo znaleźć dobrego księgowego. Oprócz tak istotnej kwestii jaką jest doświadczenie powinniśmy również wziąć pod uwagę także jego koszt zatrudnienia oraz dyspozycyjność, ponieważ zdarza się, że księgowi pracują dla więcej niż jednej firmy.

Aby sprawdzić czy dana firma jest aktywnym płatnikiem VAT warto skorzystać z usług stron rządowych. Za ich pośrednictwem będziemy uzyskać wiarygodną i aktualną informację na ten temat na dany dzień. Jak tego dokładnie dokonać?

logo.png