Katalog firm

Elektroosmoza

Ściany naszych domów zanurzone są częściowo w ziemi, może to powodować podciąganie wilgoci z gruntu i tym samym prowadzić do zwilgotnienia ścian i poważnych usterek i problemów. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową firmy osuszaniebudynku.com, aby przekonać się jak bezproblemowo i skutecznie na stałe usunąć doskwierającą w takiej sytuacji wilgoć i zagrzybienie w naszym domu. Zdrowie i bezpieczeństwo domowników jest najważniejsze i warto o nie zadbać.

Firma osuszaniebudynku.com oferuje nie tylko osuszanie i odgrzybianie ścian, ale również hydroizolacje budynków za pomocą specjalistycznego urządzenia GPL-111. Na rynku dostępnych jest wiele metod osuszania budynku w przypadku wystąpienia wilgoci jednak często są one kosztowne i wymagają poważnych prac budowlano remontowych. GPL-111 to fantastyczne urządzenie, które działa na zasadzie elektroosmozy i bezinwazyjnie odprowadza wodę, która zebrała się na naszych ścianach. Jest to małe urządzenie, które montujemy w pomieszczeniu, w którym pojawiła się wilgoć. Działa szybko i skutecznie, a co najważniejsze długotrwale, więc korzyści z jego zamontowania będą tam towarzyszyć przez długi czas. Dodatkowo firma ma w swojej ofercie dostawę sprzętu na terenie całego kraju, wystarczy skontaktować się telefonicznie lub przez formularz na stronie internetowej.

Strona internetowa: https://osuszaniebudynku.com/

Zakład Osuszania i Zabezpieczenia Przeciwwilgociowego Elektroosmoza III
ul. gen. M. Langiewicza 13/1
35-021 Rzeszów
woj. podkarpackie
tel. 507 067 908
adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 8132873048
REGON 361057530

Komunikaty firm

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami, jakie przedstawiają ogólnopolskie marki

Jakie projekty mieszkaniowe przygotowywane są teraz do budowy? Jakie mieszkania znajdą się w ofercie? W jakich cenach? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości dompress.pl

Marka Coccodrillo została nagrodzona Brązowym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2021. W tegorocznej edycji, według opinii konsumentów, firma zasłużyła na wyróżnienie w kategorii “Polskie dziecięce marki odzieżowe”.

Twórcy platformy sprzedażowej Autoplac nie spoczywają na laurach i uruchamiają nowe funkcje, które znacznie ułatwią Wam zakup i sprzedaż samochodu. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim wielowymiarowego wsparcia w sfinansowaniu zakupu, fachowej oceny stanu technicznego auta przez

...

Oto nadszedł - rok szkolny 2021/2022. W dwóch poprzednich, z uwagi na pandemię koronawirusa, edukacja była prowadzona w znacznej mierze w formie zdalnej lub hybrydowej. W tym roku w Polsce w szkolnych ławkach zasiądzie 4,6 mln uczniów. Myśli o zapewnieniu dzieciom bezpieczeństwa w zakresie

...

Inicjatywa - "Natura wyszła w miasto" dla wszystkich mieszkańców Wrocławia i nie tylko.

Na terenie kopalni Bełchatów, jednego z oddziałów spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, odbyła się kolejna zbiórka krwi. Tym razem akcja zgromadziła 38 krwiodawców, którzy przekazali w sumie ponad 17 litrów krwi. Organizatorem było Powiatowe Stowarzyszenie HDK przy

...

Warto wiedzieć...

Sprawdź proponowane artykuły z branży B2B, prowadzenia firmy, inwestycji.

Nie jest wcale łatwo znaleźć dobrego księgowego. Oprócz tak istotnej kwestii jaką jest doświadczenie powinniśmy również wziąć pod uwagę także jego koszt zatrudnienia oraz dyspozycyjność, ponieważ zdarza się, że księgowi pracują dla więcej niż jednej firmy.

Od 1 września 2019 w Polsce obowiązuje tak zwana biała lista podatników VAT. Obowiązkiem firmy wynikającym z ustawy jest sprawdzenie czy kontrahent z którym zamierza przeprowadzić transakcję znajduje się na tej liście.

logo.png