Katalog firm

Elektroosmoza

Ściany naszych domów zanurzone są częściowo w ziemi, może to powodować podciąganie wilgoci z gruntu i tym samym prowadzić do zwilgotnienia ścian i poważnych usterek i problemów. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową firmy osuszaniebudynku.com, aby przekonać się jak bezproblemowo i skutecznie na stałe usunąć doskwierającą w takiej sytuacji wilgoć i zagrzybienie w naszym domu. Zdrowie i bezpieczeństwo domowników jest najważniejsze i warto o nie zadbać.

Firma osuszaniebudynku.com oferuje nie tylko osuszanie i odgrzybianie ścian, ale również hydroizolacje budynków za pomocą specjalistycznego urządzenia GPL-111. Na rynku dostępnych jest wiele metod osuszania budynku w przypadku wystąpienia wilgoci jednak często są one kosztowne i wymagają poważnych prac budowlano remontowych. GPL-111 to fantastyczne urządzenie, które działa na zasadzie elektroosmozy i bezinwazyjnie odprowadza wodę, która zebrała się na naszych ścianach. Jest to małe urządzenie, które montujemy w pomieszczeniu, w którym pojawiła się wilgoć. Działa szybko i skutecznie, a co najważniejsze długotrwale, więc korzyści z jego zamontowania będą tam towarzyszyć przez długi czas. Dodatkowo firma ma w swojej ofercie dostawę sprzętu na terenie całego kraju, wystarczy skontaktować się telefonicznie lub przez formularz na stronie internetowej.

Strona internetowa: https://osuszaniebudynku.com/

Zakład Osuszania i Zabezpieczenia Przeciwwilgociowego Elektroosmoza III
ul. gen. M. Langiewicza 13/1
35-021 Rzeszów
woj. podkarpackie
tel. 507 067 908
adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 8132873048
REGON 361057530

Komunikaty firm

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami, jakie przedstawiają ogólnopolskie marki

Jakie projekty mieszkaniowe przygotowywane są teraz do budowy? Jakie mieszkania znajdą się w ofercie? W jakich cenach? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości dompress.pl

Marka Coccodrillo została nagrodzona Brązowym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2021. W tegorocznej edycji, według opinii konsumentów, firma zasłużyła na wyróżnienie w kategorii “Polskie dziecięce marki odzieżowe”.

Twórcy platformy sprzedażowej Autoplac nie spoczywają na laurach i uruchamiają nowe funkcje, które znacznie ułatwią Wam zakup i sprzedaż samochodu. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim wielowymiarowego wsparcia w sfinansowaniu zakupu, fachowej oceny stanu technicznego auta przez

...

Oto nadszedł - rok szkolny 2021/2022. W dwóch poprzednich, z uwagi na pandemię koronawirusa, edukacja była prowadzona w znacznej mierze w formie zdalnej lub hybrydowej. W tym roku w Polsce w szkolnych ławkach zasiądzie 4,6 mln uczniów. Myśli o zapewnieniu dzieciom bezpieczeństwa w zakresie

...

Inicjatywa - "Natura wyszła w miasto" dla wszystkich mieszkańców Wrocławia i nie tylko.

Na terenie kopalni Bełchatów, jednego z oddziałów spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, odbyła się kolejna zbiórka krwi. Tym razem akcja zgromadziła 38 krwiodawców, którzy przekazali w sumie ponad 17 litrów krwi. Organizatorem było Powiatowe Stowarzyszenie HDK przy

...

Warto wiedzieć...

Sprawdź proponowane artykuły z branży B2B, prowadzenia firmy, inwestycji.

Od 1 września 2019 w Polsce obowiązuje tak zwana biała lista podatników VAT. Obowiązkiem firmy wynikającym z ustawy jest sprawdzenie czy kontrahent z którym zamierza przeprowadzić transakcję znajduje się na tej liście.

Aby sprawdzić czy dana firma jest aktywnym płatnikiem VAT warto skorzystać z usług stron rządowych. Za ich pośrednictwem będziemy uzyskać wiarygodną i aktualną informację na ten temat na dany dzień. Jak tego dokładnie dokonać?

logo.png