Katalog firm

Elektroosmoza

Ściany naszych domów zanurzone są częściowo w ziemi, może to powodować podciąganie wilgoci z gruntu i tym samym prowadzić do zwilgotnienia ścian i poważnych usterek i problemów. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową firmy osuszaniebudynku.com, aby przekonać się jak bezproblemowo i skutecznie na stałe usunąć doskwierającą w takiej sytuacji wilgoć i zagrzybienie w naszym domu. Zdrowie i bezpieczeństwo domowników jest najważniejsze i warto o nie zadbać.

Firma osuszaniebudynku.com oferuje nie tylko osuszanie i odgrzybianie ścian, ale również hydroizolacje budynków za pomocą specjalistycznego urządzenia GPL-111. Na rynku dostępnych jest wiele metod osuszania budynku w przypadku wystąpienia wilgoci jednak często są one kosztowne i wymagają poważnych prac budowlano remontowych. GPL-111 to fantastyczne urządzenie, które działa na zasadzie elektroosmozy i bezinwazyjnie odprowadza wodę, która zebrała się na naszych ścianach. Jest to małe urządzenie, które montujemy w pomieszczeniu, w którym pojawiła się wilgoć. Działa szybko i skutecznie, a co najważniejsze długotrwale, więc korzyści z jego zamontowania będą tam towarzyszyć przez długi czas. Dodatkowo firma ma w swojej ofercie dostawę sprzętu na terenie całego kraju, wystarczy skontaktować się telefonicznie lub przez formularz na stronie internetowej.

Strona internetowa: https://osuszaniebudynku.com/

Zakład Osuszania i Zabezpieczenia Przeciwwilgociowego Elektroosmoza III
ul. gen. M. Langiewicza 13/1
35-021 Rzeszów
woj. podkarpackie
tel. 507 067 908
adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 8132873048
REGON 361057530

Komunikaty firm

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami, jakie przedstawiają ogólnopolskie marki

Czadoman to jedna z największych polskich gwiazd muzyki tanecznej. W czasie swojej kariery wylansował mnóstwo hitów, z których najbardziej znanymi są „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Bliźniaczki”, które osiągnęły ogromny sukces i wielomilionowe wyświetlenia.

Jakie rozwiązania wdrażają deweloperzy, by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców na terenie nowych osiedli? Czy wprowadzają zmiany, które sprzyjają ochronie zdrowia w kontekście zagrożenia wirusami? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości dompress.pl.

Nowelizacja prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym zobliguje samorządy do tworzenia cyfrowych danych niezbędnych do planowania i zarządzania gruntami.

Światowy lider w branży oświetleniowej Signify (wcześniej Philips Lighting), wprowadził nowy wielofunkcyjny czujnik Philips IoT, który zbiera i dostarcza dane za pośrednictwem systemu oświetlenia Interact Office i integruje się z innymi systemami za pośrednictwem interfejsów API.

Kompleks składający się z dwóch trzynastopiętrowych budynków ma być oddany do użytku pod koniec II kwartału 2020 roku. ALUPROF dostarczył na inwestycję systemy okienno-drzwiowe i fasadowe.

World Green Building Council (WorldGBC) przedstawiło raport Health & Wellbeing Framework - kompleksowe narzędzie edukacyjne na rzecz zdrowego i zrównoważonego środowiska budowlanego.

Warto wiedzieć...

Sprawdź proponowane artykuły z branży B2B, prowadzenia firmy, inwestycji.

Aby sprawdzić czy dana firma jest aktywnym płatnikiem VAT warto skorzystać z usług stron rządowych. Za ich pośrednictwem będziemy uzyskać wiarygodną i aktualną informację na ten temat na dany dzień. Jak tego dokładnie dokonać?

Od 1 września 2019 w Polsce obowiązuje tak zwana biała lista podatników VAT. Obowiązkiem firmy wynikającym z ustawy jest sprawdzenie czy kontrahent z którym zamierza przeprowadzić transakcję znajduje się na tej liście.

logo.png

Najnowsze firmy w orgs.pl