Katalog firm

Dźwigbud

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym nieprzerwanie od 1988 roku. Zajmujemy się usługami związanymi z wynajmem dźwigów, poczynając od jednego żurawia marki STAR 660 do współcześnie dostępnych około 30 maszyn i urządzeń budowlanych. Mimo, iż nasza siedziba mieści się w Dąbrowie Górniczej to jesteśmy chętni do współpracy na obszarze całej południowej Polski.

 

Oferujemy nie tylko wynajem dźwigów, ale także wynajem żurawi samochodowych, podnośników koszowych jak i nożycowych oraz koparko-ładowarki. Wraz z profesjonalnym sprzętem zapewniamy fachową obsługę operatorską o długoletnim stażu pracy. Jesteśmy w posiadaniu floty samochodowej składającej się z samochodów samowyładowczych, samochodów z naczepą typu dłużyca i pojazdów z naczepą niskopodwoziową. W 2017 roku w naszej ofercie pojawiły się nowe usługi takie jak wynajem noclegów, wynajem placu składowego, pomieszczeń magazynowych jak i hal warsztatowych. Nasze przedsiębiorstwo otrzymało Certyfikat – Rzetelna Firma, potwierdzające najwyższą gwarancję usług.

 

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE “DŹWIGBUD” SPÓŁKA CYWILNA

 

Usługi dźwigami i podnośnikami - www: https://www.dzwigbud.com/

 

ul. Konstytucji 46

 

42-520 Dąbrowa Górnicza – ZĄBKOWICE

 

tel/fax: (0-32) 260-57-96

 

tel kom. 501 302 318

 

tel kom. 504 167 610

 

Komunikaty firm

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami, jakie przedstawiają ogólnopolskie marki

Czadoman to jedna z największych polskich gwiazd muzyki tanecznej. W czasie swojej kariery wylansował mnóstwo hitów, z których najbardziej znanymi są „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Bliźniaczki”, które osiągnęły ogromny sukces i wielomilionowe wyświetlenia.

Jakie rozwiązania wdrażają deweloperzy, by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców na terenie nowych osiedli? Czy wprowadzają zmiany, które sprzyjają ochronie zdrowia w kontekście zagrożenia wirusami? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości dompress.pl.

Nowelizacja prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym zobliguje samorządy do tworzenia cyfrowych danych niezbędnych do planowania i zarządzania gruntami.

Światowy lider w branży oświetleniowej Signify (wcześniej Philips Lighting), wprowadził nowy wielofunkcyjny czujnik Philips IoT, który zbiera i dostarcza dane za pośrednictwem systemu oświetlenia Interact Office i integruje się z innymi systemami za pośrednictwem interfejsów API.

Kompleks składający się z dwóch trzynastopiętrowych budynków ma być oddany do użytku pod koniec II kwartału 2020 roku. ALUPROF dostarczył na inwestycję systemy okienno-drzwiowe i fasadowe.

World Green Building Council (WorldGBC) przedstawiło raport Health & Wellbeing Framework - kompleksowe narzędzie edukacyjne na rzecz zdrowego i zrównoważonego środowiska budowlanego.

Warto wiedzieć...

Sprawdź proponowane artykuły z branży B2B, prowadzenia firmy, inwestycji.

Praca jako menadżer nad zespołem osób o różnym wieku i różnym doświadczeniu może być sporym wyzwaniem. Dobry menadżer potrafi właściwie i efektywnie zarządzać własnym zespołem w taki sposób, że przynosi pozytywne korzyści dla firmy. Jakie cechy są szczególnie ważne u każdego menadżera?

Transakcje polskich firm z zagranicznymi kontrahentami nikogo już nie dziwią i stają się coraz powszechniejsze. Jak rozliczyć tego typu transakcje w ramach Unii Europejskiej?

logo.png

Najnowsze firmy w orgs.pl