Katalog firm

Dźwigbud

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym nieprzerwanie od 1988 roku. Zajmujemy się usługami związanymi z wynajmem dźwigów, poczynając od jednego żurawia marki STAR 660 do współcześnie dostępnych około 30 maszyn i urządzeń budowlanych. Mimo, iż nasza siedziba mieści się w Dąbrowie Górniczej to jesteśmy chętni do współpracy na obszarze całej południowej Polski.

 

Oferujemy nie tylko wynajem dźwigów, ale także wynajem żurawi samochodowych, podnośników koszowych jak i nożycowych oraz koparko-ładowarki. Wraz z profesjonalnym sprzętem zapewniamy fachową obsługę operatorską o długoletnim stażu pracy. Jesteśmy w posiadaniu floty samochodowej składającej się z samochodów samowyładowczych, samochodów z naczepą typu dłużyca i pojazdów z naczepą niskopodwoziową. W 2017 roku w naszej ofercie pojawiły się nowe usługi takie jak wynajem noclegów, wynajem placu składowego, pomieszczeń magazynowych jak i hal warsztatowych. Nasze przedsiębiorstwo otrzymało Certyfikat – Rzetelna Firma, potwierdzające najwyższą gwarancję usług.

 

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE “DŹWIGBUD” SPÓŁKA CYWILNA

 

Usługi dźwigami i podnośnikami - www: https://www.dzwigbud.com/

 

ul. Konstytucji 46

 

42-520 Dąbrowa Górnicza – ZĄBKOWICE

 

tel/fax: (0-32) 260-57-96

 

tel kom. 501 302 318

 

tel kom. 504 167 610

 

Komunikaty firm

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami, jakie przedstawiają ogólnopolskie marki

28 kwietnia 1998 r. wilk, rozporządzeniem ministra środowiska, został objęty w Polsce ścisłą ochroną. 23 lata po tym sukcesie działań na rzecz dzikiej przyrody, Republika Słowacji także zdecydowała się chronić wilki przez cały rok.

Prace nad ustawą o polskich REIT-ach zostały wznowione. Czy zdaniem deweloperów ten sposób finansowania inwestycji przyczyni się do rozwoju rynku mieszkaniowego? Jakie są plusy i minusy takiego rozwiązania? Czy inne formy finansowania są dla firm bardziej interesujące? Sondę przeprowadził

...

Czadoman to jedna z największych polskich gwiazd muzyki tanecznej. W czasie swojej kariery wylansował mnóstwo hitów, z których najbardziej znanymi są „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Bliźniaczki”, które osiągnęły ogromny sukces i wielomilionowe wyświetlenia.

Jakie rozwiązania wdrażają deweloperzy, by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców na terenie nowych osiedli? Czy wprowadzają zmiany, które sprzyjają ochronie zdrowia w kontekście zagrożenia wirusami? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości dompress.pl.

Nowelizacja prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym zobliguje samorządy do tworzenia cyfrowych danych niezbędnych do planowania i zarządzania gruntami.

Światowy lider w branży oświetleniowej Signify (wcześniej Philips Lighting), wprowadził nowy wielofunkcyjny czujnik Philips IoT, który zbiera i dostarcza dane za pośrednictwem systemu oświetlenia Interact Office i integruje się z innymi systemami za pośrednictwem interfejsów API.

Warto wiedzieć...

Sprawdź proponowane artykuły z branży B2B, prowadzenia firmy, inwestycji.

Aby sprawdzić czy dana firma jest aktywnym płatnikiem VAT warto skorzystać z usług stron rządowych. Za ich pośrednictwem będziemy uzyskać wiarygodną i aktualną informację na ten temat na dany dzień. Jak tego dokładnie dokonać?

Nie jest wcale łatwo znaleźć dobrego księgowego. Oprócz tak istotnej kwestii jaką jest doświadczenie powinniśmy również wziąć pod uwagę także jego koszt zatrudnienia oraz dyspozycyjność, ponieważ zdarza się, że księgowi pracują dla więcej niż jednej firmy.

logo.png