Katalog firm

Diet Queen – dietetyk online

Poszukujesz dietetyka, któremu możesz zaufać i na którego możesz liczyć, a także oczekujesz profesjonalizmu na wysokim poziomie? Nasza poradnia dietetyczna Diet Queen to marka, która powinna cię zainteresować. Nasi dietetycy wraz z prowadzącą Anną Matusik, posiadają szeroką wiedzę dotyczącą wielu tematów związanych ze zdrowym odżywianiem. Jesteśmy w stanie pomóc osobom otyłym lub z nadwagą odzyskać lepszą sylwetkę, wspomóc odżywianie przy problemach z cukrzycą, chorobach autoimmunologicznych, alergiach lub nietolerancjach pokarmowych. Istotne dla nas jest to, że dieta, która ma odnieść skutek nie powinna być rewolucją wprowadzającą drastyczne zmiany w jadłospisie, a być przemyślanym zestawem pomysłów, aby powoli zmienić nawyki żywieniowe i odzyskać zdrowie oraz poprawić własne samopoczucie. Wystarczy, że zdobędziesz się na ten pierwszy krok – skorzystaj z naszej poradni w Warszawie lub zamów konsultacje online, aby poczuć, że nie jesteś sam ze swoimi problemami – dietetyk zadba o twoje zdrowie.

Telefony: +48 795 491 211
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:

poniedziałek 07:30–20:00
wtorek 07:30–20:00
środa 07:30–20:00
czwartek 07:30–20:00
piątek 07:30–20:00
sobota 09:00–14:00
niedziela nieczynne

Strona internetowa: Diet Queen – dietetyk Kliniczny

Diet Queen – dietetyk i poradnia dietetyczna

Komunikaty firm

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami, jakie przedstawiają ogólnopolskie marki

Jakie rozwiązania wdrażają deweloperzy, by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców na terenie nowych osiedli? Czy wprowadzają zmiany, które sprzyjają ochronie zdrowia w kontekście zagrożenia wirusami? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości dompress.pl.

Nowelizacja prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym zobliguje samorządy do tworzenia cyfrowych danych niezbędnych do planowania i zarządzania gruntami.

Światowy lider w branży oświetleniowej Signify (wcześniej Philips Lighting), wprowadził nowy wielofunkcyjny czujnik Philips IoT, który zbiera i dostarcza dane za pośrednictwem systemu oświetlenia Interact Office i integruje się z innymi systemami za pośrednictwem interfejsów API.

Kompleks składający się z dwóch trzynastopiętrowych budynków ma być oddany do użytku pod koniec II kwartału 2020 roku. ALUPROF dostarczył na inwestycję systemy okienno-drzwiowe i fasadowe.

World Green Building Council (WorldGBC) przedstawiło raport Health & Wellbeing Framework - kompleksowe narzędzie edukacyjne na rzecz zdrowego i zrównoważonego środowiska budowlanego.

Spółka Allegro od dłuższego czasu przygotowuje się do tak zwanego IPO czyli debiutu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Warto wiedzieć...

Sprawdź proponowane artykuły z branży B2B, prowadzenia firmy, inwestycji.

Transakcje polskich firm z zagranicznymi kontrahentami nikogo już nie dziwią i stają się coraz powszechniejsze. Jak rozliczyć tego typu transakcje w ramach Unii Europejskiej?

Od 1 września 2019 w Polsce obowiązuje tak zwana biała lista podatników VAT. Obowiązkiem firmy wynikającym z ustawy jest sprawdzenie czy kontrahent z którym zamierza przeprowadzić transakcję znajduje się na tej liście.

logo.png