Katalog firm

Diet Queen – dietetyk online

Poszukujesz dietetyka, któremu możesz zaufać i na którego możesz liczyć, a także oczekujesz profesjonalizmu na wysokim poziomie? Nasza poradnia dietetyczna Diet Queen to marka, która powinna cię zainteresować. Nasi dietetycy wraz z prowadzącą Anną Matusik, posiadają szeroką wiedzę dotyczącą wielu tematów związanych ze zdrowym odżywianiem. Jesteśmy w stanie pomóc osobom otyłym lub z nadwagą odzyskać lepszą sylwetkę, wspomóc odżywianie przy problemach z cukrzycą, chorobach autoimmunologicznych, alergiach lub nietolerancjach pokarmowych. Istotne dla nas jest to, że dieta, która ma odnieść skutek nie powinna być rewolucją wprowadzającą drastyczne zmiany w jadłospisie, a być przemyślanym zestawem pomysłów, aby powoli zmienić nawyki żywieniowe i odzyskać zdrowie oraz poprawić własne samopoczucie. Wystarczy, że zdobędziesz się na ten pierwszy krok – skorzystaj z naszej poradni w Warszawie lub zamów konsultacje online, aby poczuć, że nie jesteś sam ze swoimi problemami – dietetyk zadba o twoje zdrowie.

Telefony: +48 795 491 211
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:

poniedziałek 07:30–20:00
wtorek 07:30–20:00
środa 07:30–20:00
czwartek 07:30–20:00
piątek 07:30–20:00
sobota 09:00–14:00
niedziela nieczynne

Strona internetowa: Diet Queen – dietetyk Kliniczny

Diet Queen – dietetyk i poradnia dietetyczna

Komunikaty firm

Bądź na bieżąco z informacjami i nowościami, jakie przedstawiają ogólnopolskie marki

Czadoman to jedna z największych polskich gwiazd muzyki tanecznej. W czasie swojej kariery wylansował mnóstwo hitów, z których najbardziej znanymi są „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Bliźniaczki”, które osiągnęły ogromny sukces i wielomilionowe wyświetlenia.

Jakie rozwiązania wdrażają deweloperzy, by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców na terenie nowych osiedli? Czy wprowadzają zmiany, które sprzyjają ochronie zdrowia w kontekście zagrożenia wirusami? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości dompress.pl.

Nowelizacja prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym zobliguje samorządy do tworzenia cyfrowych danych niezbędnych do planowania i zarządzania gruntami.

Światowy lider w branży oświetleniowej Signify (wcześniej Philips Lighting), wprowadził nowy wielofunkcyjny czujnik Philips IoT, który zbiera i dostarcza dane za pośrednictwem systemu oświetlenia Interact Office i integruje się z innymi systemami za pośrednictwem interfejsów API.

Kompleks składający się z dwóch trzynastopiętrowych budynków ma być oddany do użytku pod koniec II kwartału 2020 roku. ALUPROF dostarczył na inwestycję systemy okienno-drzwiowe i fasadowe.

World Green Building Council (WorldGBC) przedstawiło raport Health & Wellbeing Framework - kompleksowe narzędzie edukacyjne na rzecz zdrowego i zrównoważonego środowiska budowlanego.

Warto wiedzieć...

Sprawdź proponowane artykuły z branży B2B, prowadzenia firmy, inwestycji.

Transakcje polskich firm z zagranicznymi kontrahentami nikogo już nie dziwią i stają się coraz powszechniejsze. Jak rozliczyć tego typu transakcje w ramach Unii Europejskiej?

Nie jest wcale łatwo znaleźć dobrego księgowego. Oprócz tak istotnej kwestii jaką jest doświadczenie powinniśmy również wziąć pod uwagę także jego koszt zatrudnienia oraz dyspozycyjność, ponieważ zdarza się, że księgowi pracują dla więcej niż jednej firmy.

logo.png

Najnowsze firmy w orgs.pl