Poznaj topowe zabiegi kosmetyczne

zabiegi pielęgnacyjne

Nasza skóra po minusowych temperaturach wymaga właściwej odnowy. Można się o nią zatroszczyć tylko w domu lub zdecydować się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w którym odnajdziemy wiele salonów kosmetycznych z bogatą listą zabiegów. Oto opis kilku z nich!

Wydłużanie i zagęszczanie rzęs

Coraz więcej kobiet decyduje się na ten zabieg. Do wyboru jest całkiem sporo typów metod – 1:1, 2:1. 5:1 to wyłącznie niektóre z nich. Wybór powinien zależeć od tego, jaki rezultat pragniemy uzyskać. Zabieg jest stosunkowo prosty i polega na doklejeniu sztucznych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od dwóch do sześciu tygodni. Doklejane rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest różny – od 150 do nawet 500 zł.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, które mają na celu złuszczenie zniszczonego naskórka. Salony kosmetyczne proponują szeroki wybór tego typu zabiegów. Pośród nich wypada wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne, peelingi mieszane. Tego typu peelingi jesteśmy w stanie, także podzielić biorąc pod uwagę dogłębność działania. Odróżniamu tu peelingi powierzchniowe, średnio głębokie jak również głębokie. Celem wyboru właściwego zabiegu trzeba skonsultować się z lekarzem dermatologiem lub kosmetyczką, aby dopasowali peeling dostosowany do stanu a także typy cery. Nie bez znaczenia, by zabiegi wykonywane były przez profesjonalistów.

Exilis Elite

Jednym z nieoperacyjnych zabiegów regenerowania skóry jest lifting przy użyciu urządzenia Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia likwidację zmarszczek, ujędrnienie skóry, jak również zredukowanie nadmiaru tłuszczu na twarzy, jak również podbródku. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. W zależności od stanu skóry, powinno się zdecydować się na od trzech do 6 zabiegów z wykorzystaniem tego urządzenia. Zanim jednak zdecydujemy się na zabieg trzeba skonsultować się z lekarzem, jaki skontroluje, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

geneO

Plusem tego zabiegu jest fakt, że pomaga na 3 płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza naskórek, i poprawia elastyczność. Jest to doskonałe wyjście dla każdego rodzaju skóry. GeneO to zabieg bezbolesny jak też ożywczy. Ilość a także częstość wykonywania zabiegów zależą od kondycji cery, dopasowywane są w trakcie konsultacji. Na korzyść zabiegu przemawia również fakt, że skóra nie wymaga długiej rekonwalescencji.