Kilka słów o depilacji laserem

skuteczna depilacja laserowa

Jednym z najmodniejszych zabiegów laseroterapii od lat pozostaje depilacja laserowa. metoda ta może być dokonywana w okresie jesienno-zimowym, dlatego aktualnie pragniemy ponowić ten temat ponownie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Dla kogo jest laserowe usuwanie owłosienia?

gładkie nogiDepilacja laserowa Kraków może być przeprowadzona na wskazanej partii ciała. Z opisywanych sposobów równie często korzystają kobiety oraz panowie. Wiek czy płeć nie powinny mieć w tym przypadku znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest zależny od wskazanego miejsca. Spore fragmenty ciała można rozdzielić na partie. Często pacjenci preferują jedynie depilację łydek czy ud. Parametry sprzętu dobierane przez specjalistów są zależne od specyfiki karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko dopasowane jest do indywidualnych potrzeb i wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku wyjątkowo grubych, gęstych włosków. Cienkie i jasne włosy także można poddać zabiegowi, potrzebują one natomiast większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden entuzjastycznie wybierany sposobów przez panów to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę polecanych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które charakteryzują się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu i kompleksowym podejściem do pacjenta. Na depilację laserową decydują się klienci uprawiający różne sporty, ceniący sobie wygodę i zwracający uwagę na własny wizerunek.

Efektywna depilacja w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Wymieniony sprzęt zdobył certyfikat bezpieczeństwa i efektywności doceniany na całym świecie.