Kiedy dieta nie daje efektów

jak zrzucić zbędne kilogramy

Dużo osób nie jest zadowolonych ze swojego wyglądu zewnętrznego. Jedną z wielokrotnie przedstawianych niedoskonałości jest forma. Szukasz sposobu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Zebraliśmy dla Ciebie parę informacji.

Czasami dieta nie wystarcza!

Jeżeli myślimy o przygotowywaniu sylwetki, przeważnie stawiamy na plan żywieniowy , a także ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji jak nasza tkanka tłuszczowa nie zmniejsza się albo nie potrafimy wymodelować konkretnej partii ciała? Zdecyduj się na efektywne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej, a także likwidowanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

exilisExillis BTL to jedynie dostępne na rynku urządzenie, które pozwala na zastosowanie fal ultradźwiękowych oraz monitorowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Exillis w Krakowie pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, iż Exillis to system bezinwazyjny oraz bezpieczny. Jest świetną opcję dla inwazyjnych metod liposukcji oraz lipolizy. Odchudzanie wspomniany sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Problemem naszych pacjentek jest często sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona własną jędrność, a produkcja kolagenu jest zmniejszona. Endermologia w Krakowie pozwala efektywnie minimalizować cellulit oraz ujędrniać wybrane obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie wspiera odchudzanie, a ponadto powoduje na ujędrnienie skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Należałoby zaakcentować, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są wyjątkowo komfortowe. Nie zabierają więcej niż cztery kwadranse. Pozwalają na błyskawiczne nasycanie się trwałymi skutkami.