Czym jest Arcgis

ArcGIS to usługa pozwalająca możliwość na pracę grupową, umożliwia ona korzystanie z|obsługę map, scen, aplikacji, warstw analiz i danych. Projektowanie ich oraz udostępnianie. System ArcGIS  jest pakietem programów pozwalającym do pracy na danych informacji przestrzennej GIS. W skład programu wchodzą aplikacje ArcMAPm ArcCatalog, ArcToolbox, ARcScene i ArcGLobe.

Szczegółów doinformujesz się tutaj: http://www.arcanagis.pl/platforma-arcgis-nowoczesny-system-informacji-geograficznej/

Pakiet można urozmaicić o kolejne aplikacje w zależności od wymagań wykonywania zadań z zakresu|dziedziny analizy GIS i podobnych. Dzięki ArcGIS jesteśmy|możemy być w stanie stworzyć w szybki i łatwy sposób mapy terenów i interaktywnych map, na których mogą zostać wprowadzone informacje|dane. Taka realizacja sprawić może o wiele łatwiejsze poszukiwania przez klientów danego sklepu w pasażu handlowym, bądź precyzyjnego rozlokowania działów w dużych firmach. Możliwości tworzenia map użytkowych to tylko nieliczna z wielu opcji jakie można wykonać za pomocą pakietu ArcGIS.

Do prawidłowego przystąpienia w tworzeniu map z pakietem nie potrzeba specjalnych umiejętności, a w przypadku trudności zawsze można zajrzeć na stronę producenta w sekcji pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *