Bądź stylowa wiosną 2018 – poznaj nadchodzące trendy

stylizacja na wiosnę 2018

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, które zawładną rokiem 2018.

1. Błyszcząca ekstrawagancja

Trudno ją sobie uzmysłowić w mieście, lecz na pewno zawładnie imprezami jak też salonami. Wyśmienicie sprawdzi się w przypadku osób, jakie wielbią zwaracać na siebie uwagę oraz chcą zachować nietuzinkowy styl. Będziemy w stanie kupić całe brokatowe stylizacje – spódnice, marynarki oraz inne elementy garderoby idealne na imprezę, jak również akcesoria, które można będzie założyć przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend w modzie, na który skuszą się damy, jakiee nie boją się odróżniać jak również nie boją się eksperymentować.

3. Rękawy z lat 80

Stara moda często powraca. W 2018 wrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te odznaczają się nadmierną objętością.

4. Odzież sportowa

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać tylko do ćwiczeń. Na ulicach wpadniemy na mnóstwo Pań w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą często z eleganckimi akcesoriami. Szpilki do spodni dresowych? Tak, to też trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w których ćwiczymy czy też siedzimy na kanapie.

5. W stylu kierowcy

Moda będzie także wzorowana na kierowcach rajdowych i motocyklowych. Będzie to styl z pewnością chłodny.

6. Czerwień

Odważne oraz lakierowane ubrania w barwach wyraźnej czerwieni staną się hitem modowym.

7. Plasikowa moda

Ubrania z plastiku? Bezbarwne spódnice z plastiku, kamizelki a także inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyw motyla

Modnym motywem w 2018 będą kolorowe motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, ale będzie prezentował się trochę odmiennie aniżeli dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie paru modeli nakryć.

10. Motywy a także kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne kolory zastąpią pastele, które królują od kilku sezonów.

11. Kwiaty

Ulubiony wiosenny motyw mnostwa kobiet, czyli kwiaty nadal będzie na topie. Eteryczne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły ogromną popularnością.

12. Krata i jeszcze raz krata

Oprócz kwiatów sporą popularnością będzie się też cieszyła krata. Nie jedynie koszuli, jednka także sukienki i żakiety.