AddWash – co to jest i czy się opłaca?

opinie o pralkach

Samsung jest jednym z największych producentów urządzeń AGD oraz RTV na świecie. W każdym sklepie możemy zetknąć się z ich sprzętem, jaki bardzo często upraszcza nam elementarne obowiązki. Tym razem Samsung zadecydował wyjść naprzeciw roztargnionym. Dodał do swyk urządzeń piorących funkcję Addwash, która dotychczas nie była znana.

Czym jest funkcja Addwash

Pranie nie kojarzy się z najwdzięczniejszą powinnością. Najpierw powinno się dokonać selekcji na materiał, w dalszej kolejności kolor. Przeważnie też dzielimy ciuchy, na te które pierzemy w większej jak też niższej temperaturze. Nieraz zapominamy o dorzuceniu kilku ubrań leżących w innym pokoju. Do tej pory nie było szansy, by zastopować proces prania żeby naprawić zrobiony błąd. Producent był świadomy tego rodzaju zajść w związku z czym postanowił im sprostać. Odkrywcza funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dokładanie ubrań w trakcie prania, jednak niesie ze sobą szereg ulepszeń. Samsung w pralkach z powyższą funkcją, pozwala też na nadzorowanie całego procesu przy użyciu smartfona. Nawet będąc poza domem, wiemy na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą nowoczesną funkcją, mają też technologię, jaka poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona także na nabór mocy w trakcie prania, odpowiednio go obniżając.

Czy warto wybrać Samsunga z Addwash

Gdy będziesz chciał dołożyć dodatkowe ciuchy do bębna pralki, będziesz mógł to uczynić natychmiast. Pozwoli to na oszczędność czasu i kasy. Już nigdy nie będziesz musiał tracić nerwów po uruchomieniu pralki, w momencie gdy odnajdziesz zawieruszone rzeczy. Obecnie wystarczy tylko je dodać do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego modelu urządzeń są wyjątkowo korzystne. Nowa funkcja pralek Samsung wysoce usprawnia planowanie i zrobienie prania. Warto skorzystać z tego rodzaju rozwiązania. Zobacz tez recencję SAMSUNG WW12K8412OW z funkcją AddWash na https://www.youtube.com/watch?v=Q7E7K7DkUKQ