Prezent dla niego na walentynki

Prezent dla niego na walentynki

Walentynki – ukochane święto wszystkich kobiet, czyż nie? Różowe serduszka, zakochane króliczki, pomponiki, baloniki, całuśne misie, karteczki, kwiatuszki, no cuda wokół. Kobiety kochają Walentynki, kochają dostawać prezenty i obchodzić święto zakochanych. Panowie w ten dzień nie mają dużego problemu – gadżetów prezentowych jest wokół milion, walentynkowe drobiazgi cieszące oko każdej ukochane niezależnie od wieku są dostępne na wyciągnięcie ręki i portfela. Większe wyzwanie stoi w ten dzień przed kobietami. Bo przecież którego faceta zachwyci pluszowy miś z czerwonym serduszkiem? Albo bukiet kwiatów ozdobiony balonikiem z grafika przedstawiającą całujące się amorki? Zaprosić go do modnej restauracji na kolację? No cóż, nie są to szczyty marzeń przeciętnego faceta! Drogie panie, wspomożemy was w trudnym wyborze prezentu, który go usatysfakcjonuje, a nie rozśmieszy. Oto kilka pomysłów:

Najlepszy będzie prezent jak najdalszy od sztampowej walentynkowości i całej tej cukierkowej różowej otoczki. Jeśli zależy ci na nim, podaruj mu coś, co trafi w jego męski gust i upodobania. Będzie wiedział, że wybrałaś coś specjalnie z myślą o nim i chciałaś mu sprawić prawdziwą frajdę. Kup mu prezent nietypowy, który przejdzie jego najśmielsze oczekiwania. Który facet nie lubi szybkich samochodów, sportowej jazdy i tego dreszczyku emocji, który czuje się zasiadając za kierownicą Ferrari albo Lamborghini? Kupno samochodu niekoniecznie będzie najlepszym pomysłem, ale voucher na przejażdżkę jednym z nich – już tak! Będziesz mogła patrzeć, jak twój mężczyzna zmienia się w dumnego jak paw bohatera „Szybkich i wściekłych”. Niech poczuje te emocje na własnej skórze, a emocje to będą nie byle jakie, bo tym ekstraszybkim samochodem będzie mógł się przejechać po ulicach miasta (do wyboru: Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Kielce, Łódź, Radom, Warszawa lub Bielsko Biała). Długo będzie pamiętał, jaką frajdę mu sprawiłaś kupując voucher na jazdę Ferrari. I z tej wdzięczności chętniej będzie cię wyręczał w codziennych domowych obowiązkach, gwarantujemy!

Zawsze dobrym pomysłem na prezent dla niego na walentynki będzie też podarowanie mu… siebie. Wspólny wieczór tylko dla was, nowa seksowna bielizna lub wyjątkowa sukienka i czerwone szpilki – już ty wiesz najlepiej, jakie opakowanie „prezentu” najbardziej go ucieszy. Oto podarunek z okazji święta miłości dla prawdziwego faceta.

Możesz też sprezentować mu własnoręcznie wykonane bony na: wyjście z kumplami na piwo, oglądanie meczu w tv nawet jak na innym kanale leci Twój ukochany serial, na dowolność powrotu do domu z imprezy o dowolnej godzinie,na popołudnie spędzone przy grze komputerowej i co tylko przyjdzie Ci do głowy z rzeczy sprawiających mu radość, a na które niekoniecznie pozwalasz mu bez późniejszych wyrzutów. Będzie mógł wykorzystać te bony w wybrany dzień – zobaczysz, jak się ucieszy na taką perspektywę. Pozwól mu czasem być typowym facetem przez chwilę – to będzie dla niego najlepszy prezent walentynkowy. Niech wie, że czasem wolno mu się wyluzować i odetchnąć od bycia Twoim ideałem.