Poznaj zalety peelingu laserowego

zabieg usuwania zmarszczek

Każda nowoczesna kobieta dobrze zdaje sobie sprawę, jak ogromne znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Istnieją różne sposoby ich wykonywania. Nowinką na rynku urodowym, która pozwala na uzyskanie rewelacyjnych efektów, jest peeling laserowy. Na czym polega i jakie są jego zalety?

Dzięki zastosowaniu profesjonalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest – co najważniejsze – wyjątkowo precyzyjny oraz efektywny. Wiązka lasera, tworząc mikrouszkodzenia, pobudza skórę. W konsekwencji cera bardzo prędko się regeneruje, a ponadto staje się jędrna i elastyczna, za sprawą kolagenu i elastyny – których produkcja, za sprawą lasera, jest przyspieszona. Zabieg peelingu laserowego dobrze jest powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Wszystkie zabiegi wykonywane są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (w zależności od wybranej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego za pomocą lasera jest nie tylko wysoka precyzja zabiegu, ale również długotrwały efekt, dzięki któremu każda z nas poczuje się pięknie i pewnie.

Źródło: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/