Po namyśle ogoliłem plecy

Dziś troszeczkę bardziej osobisty artykuł, w treści którego dzielę się z Tobą mym przeżyciem z ostatnim dni, które generuje zarówno wiele adrenaliny jak i wstydu. Po wielu tygodniach rozważań z mą połówką zdecydowałem udać się do gabinetu medycyny estetycznej dla facetów, aby wydepilować swoje plecy.

Zapewne uważasz, że chyba upadłem na głowę. Prawda wygląda jednak tak, że włosy na moich plecach to coś nietypowego. Gąszcz to niewystarczająco mocne określenie, ja jednym słowem prezentowałem się jak orangutan. A że mej narzeczonej było to nie w smak, to była skłonna agitować mnie do usunięcia włosów z pleców w skrajnych przypadkach kilkanaście razy w przeciągu tygodnia. Koniec końców miałem obowiązek się przełamać i zacząć poszukiwania salonu, w którym miałbym sposobność zamówić tego typu depilację.

Już na początku rozumiałem jak trudno odkryć będzie klinikę świadczącą zabiegi medycyny estetycznej dla facetów. Propozycji niby jest całkiem sporo, ale prawda jest taka, że zdecydowana partia z nich nie generuje zaufania. Głównie dlatego, że analizując stronki internetowe takiego gatunku kosmetyczek ciężko natrafić w ich treści na opinie stworzone im przez mężczyzn, a nie Panie. A kumasz, co jak co, ale mężczyzna od dziewczyny się mocno różni i w inny sposób odczuwać może na wspomnianego typu zabiegi. Po wielu próbach dałem radę odszukać jednakże gabinet Vesuna, jaka to świadczy różnego rodzaju usługi kosmetyczne dla mężczyzn a z tego co przedstawiają oceny prezentowane przez klientów robi to dobrze. Postanowiłem to zweryfikować.

Przedzwoniłem do nich z ochotą zapisania się na zabieg. Telefon przyjęła miła recepcjonistka i wybrała mi prędko korzystny dla mnie termin zabiegu. Powiadomiła mnie o wszelakich rzeczach powiązany z tego rodzaju depilacją laserem, zasugerowała w jaki sposób się do zabiegu przygotować i wspomniała również o tym czego powinienem spodziewać się po pierwszym zabiegu.

Gdy trafiłem na planowane spotkanie, to czułem niemały strach. Koniec końców myślałem, że takiego gatunku rzeczy są dla dziewczyn, a nie dla chłopaków. Mój niepokój natychmiast jednak zniknął, bo w klinice wliczając mnie było trzech chłopaków. Czyli jednak nie powodu, aby się krępować, faceci też zaczęli dbać o swoje ciało oraz także chodzą do klinik medycyny kosmetycznej dla mężczyzn.

Wypada zauważyć, że Klienci rozmawiają tam z kosmetologami i dermatologami, dzięki czemu mają pewność, że przy ani jednym z zabiegów nie wyrządzą sobie krzywdy.

Sam zabieg zrealizowany był niezmiernie szybko i bez generowania bólu. W zasadzie po pierwszym zabiegu skutek był porażający. Marzę jednak o tym, aby włoski na 100% nie wróciły, a zatem najprawdopodobniej zarejestruję się na jeszcze jedną sesję.

Już na końcu pragnę jeszcze opowiedzieć na temat tego, jak na moją depilację zareagowała ma narzeczona. Wcześniej nie opowiadałem jej o tym, że pójdę na depilację, przez co była potężnie zszokowana. I mam potrzebę powiedzieć, że pierwszy raz od wielu miesięcy tak szybko pragnęła mnie objąć. Zatem mówię, męska depilacja w 100% spełniła swoją powinność.

Jeśli boicie się takiego gatunku zabiegów, to poczytajcie dodatkowo o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, poważnie nie ma się czym przejmować.