Wybierz nietypowy sufit do swojego wnętrza

aranżacja sufitu napinanego

Aranżowanie mieszkania może przysporzyć sporo problemów. Jednym z nich może być wybór pasującego sufitu. Chociaż dla mnóstwa ludzi wybór w tej kwestii zdaje się być mały, posiadamy wiele możliwości. Coraz większą renomę zdobywają sufity napinane, jakie dają wiele sposobności aranżacyjnych. Tym razem pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,a także sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te wyśmienicie sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w domu, jak także knajpach albo urzędach. Nadają wnętrzu niezwykłej elegancji. Sufity lustrzane jesteśmy w stanie zaaranżować w różnych barwach – od perłowego po czarny. Charakteryzują się lekką strukturą, dzięki czemu są łatwe w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie miejsc, w których zostały wykorzystane.

Sufit niebo

Jednokolorowy sufit nie spełnia Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki stosownej technologii zwyczajny biały sufit można przeobrazić w niepowtarzalną ozdobę pomieszczenia, jaka równolegle może pełnić funkcję oświetlenia. Powłoka napinana, jaka odzwierciedla niebo może zostać uzupełniająco rozświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem dokonuje się bezprzewodowo, co jest znacznym usprawnieniem. Sposobność zmiany koloru oświetlenia i regulacji jego nasilenia sprawi, iż otrzymasz w wnętrzu wyjątkowy klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowatorskim światłowodom. Sufit niebo nada się nie tylko do sypialni, jednak jest również znakomitym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego a także knajpy.

Sufit akustyczny

Irytuje Cię nadmierny hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wygłuszyć dom. Ten typ sufitu umożliwia, również pozbyć się efektu echa, który wielokrotnie przeszkadza w przestrzeniach o wielkim metrażu. Sufit ten może być także idealnym elementem dekoracyjnym.

Informacje na temat jednego z większych światowych producentów sufitów napinanych znajdziesz na https://www.youtube.com/watch?v=DYptouuIrUE