Nowy odkurzacz – Twój kompan do sprzątania

piorący odkurzacz

Utrzymanie posiadłości w czystości czasami powoduje problemy. Sytuacja jest bardziej długotrwała, jeśli mieszkamy ze zwięrzętami. Walka z sierścią jest wyjątkowo trudna oraz czasochłonna. Czy posiadamy sposób na pozbycie się sierści z kanapy, poduszek, podłogi? Oczywiście! Poznaj skuteczne odkurzacze, które wesprą Ci w sprzątaniu.

Rodzaje odkurzaczy

Wbrew pozorom wybór idealnego odkurzacza nie jest łatwym wyborem. Możemy wyróżnić kilka wariantów tego sprzętu. Podstawowy podział mówi o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, cyklonowych, multifunkcyjnych oraz odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona alternatywa. Warto jednak pamiętać, aby w każdym wypadku kupić polecany, niezawodny sprzęt. My zwróciliśmy uwagę na odkurzacz Samsung (https://matrixmedia.pl/samsung/agd-male/odkurzacze.html), który wyróżnia się mocnym silnikiem oraz szczotką o wysokiej mocy ssania. Świetnie radzi sobie z czyszczeniem zanieczyszczeń i wielkich zabrudzeń na różnych powierzchniach. Cyklonowe odkurzacze Miele polecamy osobą mającym skłonność do alergii oraz uczuleń. Kolejnym rozwiązaniem w tym wypadku jest higieniczny worek na kurz z systemem mikro i filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele i Samsung dają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a dodatkowo nie tylko zbierają zabrudzenia, lecz także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny i drobinki kurzu.

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie możesz sobie poradzić z czyszczeniem foteli z sierści? Wybierz wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z licznych ciężkich zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Oczyszczają one powierzchnie zawsze kiedy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się pozostałymi obowiązkami.